Air Fryer

Air Fryer

Запознајте го Delimano Air Fryer, прекрасен додаток за сечија кујна која се стреми кон поздрави, подобри оброци со помалку масти. Готвењето со топол воздух е една од најпопуларните методи за готвење, бидејќи со неа добивате крцкава, сочна и вкусна „пржена“ храна – исто како од фритеза, но, со малку или без воопшто масло, а сепак со задржување на истиот одличен вкус.

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

BeCircular

FREE
VIEW