Einhell Cordless Drill Driver TC-CD 18-2 Li Red 1.5Ah 18V

Einhell Cordless Drill Driver TC-CD 18-2 Li Red 1.5Ah 18V

The Einhell TC-CD 18-2 Li безжична дупчалка е робустен опсек за работа која бара солидни перформанси за брзи и точни резултати. Амбициозниот ентузијаст „Направи сам“ го добива сето ова без да го жртвува лесното и практично ракување. Безжичниот драјвер за дупчалка се напојува со моќна литиум-јонска батерија од 1,5 Ah. Безжичната дупчалка TC-CD 18/2 Li е моќна, робусна и разноврсна алатка која ги исполнува високите барања за возење со завртки и дупчење насекаде во домот, работилницата и гаражата. Благодарение на литиум-јонската технологија, оваа дупчалка е многу мала, лесна и лесна за ракување. Цврстиот, издржлив метален запчаник со 2 брзини и моќниот мотор создаваат висок вртежен момент, обезбедувајќи многу моќ за навртување и брзо дупчење. Возење со завртки, дупчење и ударно дупчење во ѕидање Висококвалитетна дупчалка за брзо менување од 13 mm изработена од метална LED светилка за осветлување на работната површина

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

BeCircular

FREE
VIEW