Nutri Bulet

Nutri Bulet Nutri Bulet

Се изнајмува Блендер Nutrifast марка Comodita.Со остриот нож прави 25.000 вртежи во минута со моќност од 1000W. Неговиот остар нож ги дроби, меле и извлекува состојките без да ја изгуби својата хранлива вредност.Погоден за да подготвите смути, да мелете мраз, да подготвувате сосови, да мешате состојки или да приготвите вкусни оброци за појадок.
Добивате:
1x 1-литарско стакло.
2x чаши од 800 милилитри.
1x специјална торба за носење чаши.
3x практични капаци за чување пијалоци.
1x упатство и рецепти за смути.

Материјал: Електрика и пластика.
Упатство за употреба: Во машина за миење садови или рачно

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

BeCircular

FREE
VIEW